Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.2014 21w.pl Sylwester Kowal
 
0 item(s) - 0,00 zł

Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku.

  • platki debowe

Oak Chips Heavy Toast - płatki dębowe - 100 g

12,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Product Code: 1-68

Opis
Oak Chips Heavy Toast 100g - naturalne chipsy pochodzące z francuskiej dębiny w wersji średnio przypalonej. Użycie ich  nadaje charakterystyczny aromat beczki dębowej. Destylaty, wina, wódki, miody  mogą być starzone z dodatkiem płatków dębowych w pojemnikach stalowych lub szklanych które są wielokrotnego użytku, nie wpłynie to na efekt końcowy trunku.
Szczegóły
Oak Chips Heavy Toast - 100g - naturalne chipsy pochodzące z francuskiej dębiny w wersji mocno przypalonej. Użycie ich  nadaje charakterystyczny aromat beczki dębowej. Destylaty, wina, wódki, miody  mogą być starzone z dodatkiem płatków dębowych w pojemnikach stalowych lub szklanych które są wielokrotnego użytku, nie wpłynie to na efekt końcowy trunku. Dawkowanie: 5-30 g/10 litrów moszczu. Czas kontaktu z moszczem max. 3 miesiące.  Opakowanie zawiera 100g płatków. Jak wiadomo w winiarniach wina leżakują i dojrzewają w beczkach dębowych. Natomiast w produkcji alkoholu domowego to płatki dębowe są zastępstwem beczek dębowych. „Efekt beczki” jaki uzyskujemy z  zastosowaniem płatków dębowych, to m.in.: transfer tanin i składników aromatycznych oraz spowolnienie procesu utleniania się wina. Zalety te, możemy uzyskać poprzez zastosowanie jedynie najwyższej jakości płatków, wykonanych z dębów używanych w bednarstwie.

Używanie płatków dębowych – jest ekonomiczne!

- koszty wytworzenia płatków dębowych są o wiele niższe niż produkcja beczek dębowych, zakładając, że uzyskany efekt będzie taki sam. - stosowanie mieszaniny różnych rodzajów płatków w odpowiednich proporcjach do jednego trunku pozwoli nam uzyskać bardziej złożony efekt końcowy.    
Informacje dodatkowe
total_sales N/D
Komentarze
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.