Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.2014 21w.pl Sylwester Kowal
 
0 item(s) - 0,00 zł

Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Pakowanie i wysyłka jako prezent

10,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Product Code: 10

Opis
Nasze produkty idealnie nadają się na niespodziankę, a teraz także pomożemy Ci ją przygotować w elegancko wyglądający prezent.
Szczegóły

Jesteś zabiegany, brakuje ci czasu lub szukasz prezentu dla wybranej osoby, a nie masz pomysłu? Nasze produkty idealnie nadają się na niespodziankę, a teraz także pomożemy Ci ją przygotować w elegancko wyglądający prezent.

Opcja dostępna w dwóch wersjach:

  • wersja świąteczna: MIKOŁAJKI lub CHOINKOWA – obejmuje: zapakowanie pudełka z produktami w ozdobny papier świąteczny, wstążkę i bilecik z wydrukowanym imieniem osoby obdarowanej,

    lub

  • wersja okazjonalna ( imieniny, urodziny, Dzień: Ojca, Matki, Dziadka, Babci itp.) - obejmuje: zapakowanie pudełka z produktami w ozdobny papier, wstążkę i bilecik z wydrukowanymi życzeniami i informacją od kogo są życzenia

Tak przygotowana niespodzianka z pewnością zrobi wrażenie na każdym, kto ją dostanie. Prezent wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

W przypadku zakupu opcji „Pakowanie i wysyłka jako prezent” jeśli sobie nie życzysz do paczki nie włożymy paragonu. Jeżeli chcesz sam dostarczyć zapakowany prezent (dostawa na Twój adres), paragon zostanie dołożony poza opakowaniem prezentu. Proszę określić w komentarzu co mamy zrobić z paragonem.
W przypadku braku chęci otrzymania dowodu zakupu (dostawa jako prezent niespodzianka) zostanie on wystawiony w dniu wysyłki i pozostanie w Naszej firmie do czasu wykorzystania w razie ewentualnych reklamacji. W takim wyjątkowym przypadku klient może reklamować towar bez fizycznie posiadanego dowodu zakupu.

By skorzystać z tej opcji proszę zakupić ją jak pozostałe produkty w naszym sklepie. Na etapie uzupełniania danych podać własny adres (do kontaktu dla nas), jako adres do wysyłki podać adres osoby do której ma być wysłana przesyłka, a w komentarzu do zamówienia proszę napisać dedykację która ma znaleźć się na specjalnie dołączonym bileciku.

Najlepiej zapłacić za prezent przelewem, aby osoba obdarowana nie musiała płacić za paczkę przy odbiorze.

Koszt - Pakowania na prezent - 10 zł

Powyższy koszt obejmuje: pudełko, papier ozdobny, wstążkę, wydrukowany bilecik z życzeniami i dedykacją.

Opcja ta dotyczy pakowania wszystkich jednorazowo zakupionych produktów w naszych sklepach www.winoiser.com oraz www.pantofle-kapcie.com, którą należy dodać do składanego zamówienia.

 

Komentarze
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.