Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.2014 21w.pl Sylwester Kowal
 
0 item(s) - 0,00 zł

Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku.

  • podpuszczka w granulacie

Podpuszczka mikrobiologiczna w granulacie 1g x 5szt

5,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Product Code: 4-03

Opis
Podpuszczka mikrobiologiczna w granulacie w fiolkach 1g x 5szt - podpuszczka, czy mówiąc ściślej enzymy koagulujące kazeinę w mleku, to jeden z ważniejszych dodatków technologicznych przy produkcji serów.
Szczegóły

Podpuszczka mikrobiologiczna w granulacie w fiolkach 1g x 5szt - podpuszczka, czy mówiąc ściślej enzymy koagulujące kazeinę w mleku, to jeden z ważniejszych dodatków technologicznych przy produkcji serów. Podpuszczka mikrobiologiczna to preparat enzymatyczny otrzymany w wyniku fermentacji Rhizomucor miehei. Zawiera enzym koagulujący mleko, specyficzną peptydazę, której skład jest porównywalny  z enzymami podpuszczki cielęcej.

Preparaty mikrobiologiczne (płynne i w granulacie) wykazują wiele zalet m.in.: oszczędność (są tańsze od podpuszczki naturalnej), są produktem wegetariańskim, posiadają certyfikat Kosher/Halal, mogą być powszechnie stosowane do produkcji sera.
Dozowanie: 1g (1 fiolka) podpuszczki na 20 litrów mleka.
W ofercie posiadamy również podpuszczkę mikrobiologiczną (koagulant) - odpowiednik podpuszczki naturalnej w formie płynnej 50ml dostępna tutaj, lub podpuszczkę naturalną dostępną tutaj.
Informacje dodatkowe
total_sales 41
Komentarze
Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.