Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.2014 21w.pl Sylwester Kowal
 
0 item(s) - 0,00 zł

Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku.

  • zestaw cydr
  • fermentor+kranik+rurka
  • cydr
  • kapslownica i kapsle

Zestaw do domowego cydru z fermentorem i kapslownicą

Normalna cena: 189,00 zł

-16%

Cena promocyjna: 159,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Product Code: 6-08

Opis

Kompletny zestaw do wyrobu domowego cydru składający się z: koncentratu moszczu jabłkowego /1,7 kg/, drożdże do cydru, sprzętu: fermentora i kapslownicy oraz 30 kapsli.

Szczegóły

Kompletny zestaw do wyrobu domowego cydru składający się z: koncentratu moszczu jabłkowego /1,7 kg/, drożdże do cydru, sprzętu: fermentora i kapslownicy oraz 30 kapsli.

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw do domowego wyrobu cydru ( 23 litry), dodatkowo potrzebne jest: 1 kg cukru, 22,5 litrów wody, butelki W zestawie znajdują się:

  • Brew-kit do wyrobu ok. 23 litrów cydru: koncentrat moszczu jabłkowego /1,7 kg/,  drożdże do cydru, instrukcja wykonania. Dodatkowo potrzebujemy: 1 kg. cukru i 22,5 litrów wody.
  • Fermentor 30 litrowy z rurką fermentacyjną i kranikiem - pojemnik fermentacyjny 30 litrowy, doskonały także do produkcji wina, piwa czy nastawów gorzelniczych. Wykonany z tworzywa sztucznego, przeznaczony do kontaktu z żywnością, odpornego na przebarwienia, które mogą powodować niektóre owoce. Fermentor posiada: szczelną pokrywę w której zamontowana jest na uszczelce gwarantującej szczelność - nietłukąca rurka fermentacyjna. Do fermentora dołączony jest kranik spustowy umieszczony na takiej wysokości, że umożliwia zlanie płynów z nad osadu.
  • Kapslownica dwuramienna GRETA. Lekka, wygodna, trwała kapslownica do użytku domowego. Umożliwia szybkie kapslownie butelek z cydrem, piwem, winem, sokami i wszystkimi innymi płynami.
  • Kapsle uniwersalne - 30szt
Informacje dodatkowe
total_sales 7
Komentarze
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.