Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.2014 21w.pl Sylwester Kowal
 
0 item(s) - 0,00 zł

Ostatnio dodane produkty

Nie masz produktów w koszyku.

O Nas.

Witamy w sklepie "winoiser.com"

  

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej winoiser.com Strona powstała z naszej pasji do wyrobu miodów pitnych i win oraz serów i napojów mlecznych, a także chęci promowania domowego zdrowego odżywiania. Wielu naszych klientów przekonało się, że sposób przygotowania potraw ma ogromne znaczenie dla ich zdrowia, szczególnie teraz kiedy żyjemy w dobie szybkiego rozwoju. Nieustannie brakuje nam czasu, poszukujemy prostych i szybkich rozwiązań. Szybko podróżujemy, pracujemy, jemy, szybko robimy zakupy, co sprawia, że sięgamy po żywność głęboko przetworzoną, trwałą, ładnie zapakowaną. Produktom tym brakuje wartości odżywczych i tradycyjnego smaku, który pamiętamy z dzieciństwa.

Nie zdajemy sobie sprawy, że do wytworzenia pysznego domowego nabiału nie potrzebujemy profesjonalnego sprzętu. Do powstania większości miękkich serów lub napojów mlecznych wystarczy kilka godzin, niewiele produktów i narzędzi które mamy w kuchni. Eksperymentując z rodzajami mleka, czasem dojrzewania i temperaturą można osiągnąć zaskakujące rezultaty.

Podobnie w przypadku wina i miodów. Wyrób wina nie jest skomplikowanym procesem. Każdy może samodzielnie przygotować dobrej jakości trunek. Najtrudniejsze zazwyczaj jest tu „oczekiwanie” na efekt. Chciałbyś mieć w swojej spiżarni kilka butelek miodu pitnego lub wina domowego, stworzonego według twojej własnej receptury? Nasza strona jest właśnie dla Ciebie.

Zestawienie sera i wina stanowi wyjątkowo prosty przepis na spędzenie miłego wieczoru w gronie przyjaciół czy bliskich. Przygotowanie do wina deski serów nie jest wcale czasochłonne, nie wymaga wielu godzin spędzonych w kuchni i wystarczy jeśli podamy do nich bagietkę lub świeże owoce. Prawdziwe, wartościowe jedzenie często wzbudza wiele skojarzeń, wspomnień i marzeń.

Nasz sklep to znacznie więcej niż kolejna strona internetowa z produktami i akcesoriami do domowej produkcji win, miodów i wyrobów mleczarskich. To gwarancja jakości, wzorowej obsługi każdego klienta, baza inspiracji oraz przejrzystych, prostych instrukcji dostępnych na naszym blogu oraz na naszym profilu facebook-owym.

U nas każdy klient traktowany jest indywidualnie, a asortyment będzie ciągle uzupełniany o nowe produkty.